روف گاردن هتل توحید

عنوان پروژهروف گاردن هتل توحید
نوع کارترموود
متریالترموود
تاریخبهمن 1401
مساحت 1018مترمربع

در این پروژه که در قسمت بام هتل با یک فضای استخر مانند که عملا استفادده آن چنانی نداشت و به دلیل امکان پاشش آب فواره ها نشستن در مجاورت آن کمی زحمت ایجاد می کرد و از سوی دیگر در این فضا با فقدان عناصر طبیعی روبرو بودیم با مشورت همکاران خود در شرکت جهان کشت توس تصمیم بر تبدیل استخر به  یک باغچه زیبا  و همچنین اجرای نیمکت در فضا های مدور به وجود آمده به دور استخر شد.

لذا چهار عدد نیمکت مدور به همرا ه میز گرد در وسط آن برای پذیرایی و همچنین امکان الصاق چتر در وسط میز ها برای امکان استفاده در روز طراحی و به اجرا در آمد. از آن جا که میز ها بصورت گرد بود و الوار های ترموود به صورت شاخه می باشد. لذا تک تک قطعات چوبی در کارگاه نجاری توسط استاد کاران خبره شرکت طلوع سبز ایوان پارس برشکاری یا اصطلاحا ذوزنقه شدند تا با نصب آن ها در کنار یکدیگر دایره منظم و یکپارچه ای حاصل گردد.

برای رنگ آمیزی از رنگ های ضد سایش آورو به همراه رزین ضد خش استفاده شد تا مقاومت رنگ در برابر سایش های احتمالی نیز افزایش یابد.

همچنین بدلیل مدور بودن طرح نیمکت ها لازم بود تا قوطی هایی که شاسی کشی توسط آن ها صورت گرفته در کارگاه به دقت با شعاع مورد نظر نورد شده و سپس جهت اجرا به محل اجرای پروژه ارسال گردند.

این پروژه در مدت کمتر از 5 روز به انجام رسید و نتیجه بسیار رضایت بخشی برای کارفرمایان و تیم اجرایی طلوع سبز ایوان پارس در بر داشت. در این پروژه خلاقیت، دقت در اجرا و انتخاب مصالح درست و بجا منجر به خلق فضایی دلنشین برای  مراجعین به باغ بام هتل توحید مشهد شد.

تصاویر اجرای پروژه روف گاردن هتل توحید مشهد

فیلم اجرای پروژه

نمونه کارهای مشابه