محاسبه تایل چمن مصنوعی و تایل ترموود

تایل های چمن مصنوعی و تایل های ترمودد برخلاف چمن مصنوعی نصب راحت تری دارد و نیازمند فردی متخصص نیست.

نحوه محاسبه تایل

یکی از مشکلاتی که کاربران چمن 24 دارند نحوه محاسبه و تعداد آن است که برای فضای مورد نظر خود چه تعدادی بایستی کفپوش تایلی خریداری کنند، با یک ضرب و تقسیم راحت میتوانید میزان تعداد مورد نیاز خود را به دست بیاورید.

در چمن 24 تمامی تایل های چمن مصنوعی و ترموود در ابعاد استاندارد 30*30 تولید و ساخته میشود. برای محاسبه راحت تر میتوانید به مثال زیر توجه کنید.

جدول محاسبه کفپوش تایلی

برای مثال یک تراس در ابعاد 2*3 را در نظر بگیرد،برای محاسبه راحت تر میتوانید به تصویر زمینه توجه کنید.

با توجه ابعاد تایل ها بایستی طول و عرض فضای خود را در 30 تقسیم کرده تعداد تایل مورد نظر در طول به دست می آید. در مثال فوق طول 3 در نظر گرفتیم.

 • طول 3 متر برابر است با 10 تا 30 سانتی متر
 • عرض 2 متر برابر با 6 تا 30 سانت است.
 • در نتیجه 60 عدد تایل مورد نیاز است.

20سانت باقی مانده را میتوانیم از قلوه سنگ های تزئینی استفاده کنیم که این مورد میتواند به زیبایی محیط کمک کند و یا اگر قصد ندارید از سنگ های تزئینی استفاده کنید میتواند نصب را به فردی متخصص بسپارید که با توجه میزان فضای خالی تایل ها را برش داده و نصب کند.

نصب تایل چمن مصنوعی

تایل‌ چمن مصنوعی و تایل ترموود متریال هایی جدید برای طراحی در فضاهای کوچک هستند. یکی از مهترین مواردی که این کفپوش های تایلی را پر استفاده تر و محبوب تر از چمن های مصنوعی کرده است نصب آسان و عدم نیاز به زیرسازی و هزینه های سنگین آن است و به راحتی بر روی هر سطحی قابل نصب هستند. تایل ها به نحوی طراحی شده اند که به راحتی پس از نصب و در صورت نیاز قابل جدا کردن و نصب مجدد بر روی سطح جدید میباشند.

نکته دیگر که حائز اهمیت است وجود ارتفاع تایل است که آب به راحتی از زیر آن عبور میکند که این قابلیت به شستشو و عدم تجمع آب در زیر تایل کمک میکند.

تایل‌ها بصورت کلیکی و فشاری در کنار یکدیگر نصب میگردند که شما میتوانید آن ها را به صورت دلخواه و به سبک های متفاوت در کنار یکدیگر بچسبانید.

نحوه ساخت کفپوش تایلی

چمن24 به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کفپوش تایلی در مشهد همواره تلاش کره از بهترین متریال های موجود و با بهترین قیمت محصولات خود را ارائه دهد.

نحوه ساخت تایل ترموود

زیره های مورد استفاده در شرکت طلوع سبز ایوان پارس جهت تولید تایل های ترموود تماما از جنس پلی اتیلن و یا به اصطلاح مواد نو بوده و شکنندگی و پوسیدگی در آن وجود ندارد. قالب این تایل ها به شکلی طراحی شده که زیر الوار های ترموود را تماما پوشش داده و توزیع وزن بصورت کاملا یکسان صورت گیرد به طوری که امکان شکستن آن وجود نداشته باشد.

نحوه ساخت تایل چمنی

چمن مصنوعی در ابعاد 30*30 برش خورده و با چسب و میخ بر روی زیره پلاستیکی که از پلاستیک مواد نو هست نصب میشوند.

پر استفاده ترین مکان های نصب کفپوش تایلی

تایل ها موارد استفاده بالایی دارد و به موارد ذکر شده محدود نمیشود ما در اینجا تنها به برخی از موارد اشاره کرده ایم. 

 • تراس و بالکن
 • روف گارن
 • حیاط خلوت
 • دور استخر

مزایای استفاده از کفپوش تایلی:

 • ایجاد کردن طرح های جذاب و متنوع
 • ایجاد طرح های ترکیبی تایل های ترموود و تایل های چمن مصنوعی
 • کمترین انبساط و انقباض در آب و هوای گوناکون
 • قابلیت تعویض سطوح
 • مقاوم بودن در مقابل پوسیدگی و ضربه
 • سهولت در جابجایی

چنانچه برای نصب و سفارش کفپوش تایلی نیاز به مشاوره بیشتر دارید میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیر؛ منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *