سوالات متداول

برخی از متداول ترین سوالات که کاربران چمن 24 داشته اند را در این بخش لیست کرده ایم.

الیاف چمن مصنوعی از نوع پلی اتیلن و یا پلی پروپیلن و یا ترکیبی از هر دو نوع الیاف ساخته میشود . در گذشته الیاف نایلونی هم مورد استفاده قرار می گرفتند که امروزه کمتر از آن استفاده می شود الیاف پلی اتیلن بصورت صاف و یا در سطح مقطع های با اشکال مختلف تولید می شوند و الیاف پروپیلن به صورت مجعد و نازک تر استفاده می شوند .
اصطلاحا به چمن مصنوعی که هر دو نوع نخ پلی اتیلن و پلی پروپیلن در آن استفاده شده باشد چمن دو بافت گفته می شود.

شرکت طلوع سبز ایوان پارس کلیه محصولات (چمن مصنوعی)با ارتفاع بیش از 15 میلی متر را به مدت 2 الی 4 سال ضمانت می کند . این ضمانت شامل عدم تغییر رنگ بیش از 20 درصد در مقابل تابش آفتاب و عدم پوسیدگی و کم شدن الیاف به مرور زمان می باشد .

الیاف چمن مصنوعی حتی در مناطقی که دمای محیط بالایی دارند قابل استفاده هستند هرچند برخی سطح مقطع ها مانند سطح مقطع sو w برای مناطقی که دمای متوسط روزانه بالا باشد بیشتر توصیه می شود از طرف دیگر الیاف چمن مصنوعی دارای خاصیت خود اطفاء می باشند و در صورتیکه در معرض شعله مستقیم قرار بگیرند
ایجاد حریق نکرده و خاموش میشوند .
بهتر است استفاده از چمن مصنوعی در فضاهای مثل اطراف باربیکیو ذغالی که امکان افتادن ذغال برروی چمن و سوراخ شدن آن می باشد خودداری گردد .

برای بین سنگ فرش یا اصطلاحا بین سنگی توصیه می شود از چمن های با ارتفاع بین 15 تا 25 میلیمتر استفاده شود . علت این امر آسان تر بودن نظافت این چمن ها می باشد .

در نصب چمن بین سنگی مواردی هست که باید بهتر است رعایت شود این موارد را میتوانید در آموزش نصب چمن بین سنگی مطالعه کنید.

انواع چمن های تزئینی برای مهدکودک ها قابل استفاده هستند . نکته اینجاست که چمن مصنوعی هیچ ارزش غنایی برای حشرات و قارچ ها ندارد و همچنین چمن مصنوعی شرکت طلوع سبز ایوان پارس عاری از سرب و فلزات سنگین می باشد .بنابر این چمن مصنوعی به عنوان محصولی زیبا ، شاداب و کاملا بهداشتی می تواند در مهدکودک ها استفاده شود .

بله،چمن های مصنوعی قابل شست و شو بوده و رطوبت هیچ گونه آسیبی به آن ها وارد نمی کند اما باید در نظر داشت که اگر زیر سازی سطح به نحوی باشد که آب در بخش هایی جمع شده و راه خروج نداشته باشد . قطعا مشکل ایجاد می کند و اثرات نامطلوبی خواهد داشت . لذا هنگام نصب چمن مصنوعی برروی سطح نفوذ ناپذیر باید در نظر داشت که زیر سازی از شیب بندی مناسبی برخوردار باشد. همه مواردی که برای نصب چمن مصنوعی نیاز است باید بدانید را میتوانید در مقاله ارائه شده مطالعه کنید.

خبر خوب این است که چمن مصنوعی با کیفیت بالا مناسب برای هر نوع آب و هوایی است . حتی اگر باران چند روز مداوم ببارد . بارش باران در باغ ، ویلا ، زمین های ورزشی ، تراس و روفگاردن شما سبب ایجاد مشکل برای چمن مصنوعی نمیشود .

نکته:چمن مصنوعی با کیفیت تهیه کنید : (تراکم بالا ،نخ خوب وبا استقامت بالا، ارتفاع مناسب برای فضای کاربردی، دارای لایه های استاندارد) برای خرید چمن مصنوعی پشنهاد میکنیم قبل از خرید با یک مشاور صحبت کنید یا میتوانید مقاله راهنمای خرید و انتخاب چمن مصنوعی در چمن 24 را مطالعه کنید.

برای نصب چمن مصنوعی به دو شکل اشاره شده است.

1 :نصب چمن مصنوعی با اتصالات : بعضی افراد میخواهند در دراز مدت چمن مصنوعی را استفاده کنند که برای این افراد چسباندن چمن مصنوعی به زمین پیشنهاد میشود ، و اما بعضی افراد امکان جابجایی دارند که خب برای این افراد با پیچ ها و میخ های مخصوص چمن نصب می شود به صورتی که هر 30 الی 40 سانت یک میخ یا پیچ جهت نگهداشتن چمن کوبیده می شود .

2 :نصب چمن مصنوعی بدون اتصالات: افرادی هم هستند که چمن را برای مصرفی کوتاه مدت در حده چند ساعت تهیه می کنند مثلا برای زیر انداز بودن دکور خود که خب برای این افراد نیازی به نصب نیست و می توانند این چمن رو مثل موکت یا یک زیر انداز پهن کنند و جمع کنند .

شرکت طلوع سبز ایوان پارس با وجود نصاب های حرفه ای در تیم اجرایی خود باعث می شود زیبایی چمن شما در فضای مورد نظر دو چندان شود و لذت ببرید .

برای انتخاب ارتفاع چمن مصنوعی باید به نوع کاربرد آن توجه کنید . به طور مثال برای زمین های ورزشی از چمن باارتفاع زیاد استفاده می کنند .

یا برای کنار استخر و باغ و ویلا و بین سنگ فرش ها از ارتفاع 15 الی 25 میل استفاده می کنند .

پس در جواب این سوال می توان گفت که ارتفاع چمن مصنوعی نسبت به کاربرد آن محاسبه می شود .

خب در اینجا ما باید در نظر داشته باشیم که در زمین های ورزشی چمن های کم تراکم و با ارتفاع زیاد استفاده می شود
.

کم تراکم برای اینکه بتوانید بین الیاف را با مواد پر کننده و ضربه گیر مثل سیلیس و گرانول پر کرد .

شرکت طلوع سبز ایوان پارس برای هرکاربرد و هر محیطی که مورد نظر شما باشد
چمن مصنوعی در اختیارتان می گذارد .

زیرا هر چمن کاربرد خاص خودش را دارد به طور مثال چمن های کوتاهتر آسانتر نظافت می شوند و چمن های بلندتر ضربه
گیری بهتری دارند و لطیف تر حس می شوند .

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
خانه
منو